37. Bieg Zaślubin



Lista zgłoszonych
37. Bieg Zaślubin

Zgłoszonych Liczba miejscowości
700167

Najliczniej reprezentowane miejscowości

Miejsce Miejscowość Liczba osób
1KOŁOBRZEG85
2KOSZALIN84
3ŚWIDWIN 30
4ŚWINOUJŚCIE29
5SZCZECIN28
6SZCZECINEK27
7POZNAŃ16
8DARŁOWO14
9SŁUPSK13
10PIŁA 12
GDYNIA 12
12BIAŁOGARD11
TRZCIANKA11
14BYTÓW10
GRYFICE10
16USTKA9
17ZŁOTÓW8
18TRZEBIATÓW 7
KARLINO7
20SŁAWNO6
DYGOWO 6
GOLENIÓW6
USTRONIE MORSKIE6
RUMIA6

Liczba osób w kat. wiekowych

Kategoria Liczba osób
K160
  K209
K3053
  K4085
K5028
  K609
K703
  K800
M162
  M2019
M3096
  M40165
M50111
  M6045
M7013
  M800

Kategorie dodatkowe

Mieszkańcy powiatu Kołobrzeg90Służby mundurowe95Pary małżeńskie54

Zapisani do biegu

Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!

Imię Nazwisko Miejscowość Klub O sobie... Kat.
1BARTOSZCZEKIERDAGDAŃSKBieganiem zaraziłem się od najmłodszych lat i „choroba” trwa do dzisiaj ;)M20
2KRZYSZTOF KALOCIŃSKI KOSZALINM40
3WIESŁAW ADASZYNSKI BOBOLICEBiegolas koszalin M50
4ŁUKASZBOREJKOKOSZALINBiegolas KoszalinM30
5ARKADIUSZCYBULSKISZCZECINEKM40
6DARIUSZSCHMIDTKOŁOBRZEGM50
7BARBARAKURCZKOSZALINK50
8PIOTR PĘKAŁAKOSZALIN SOSW Koszalin M50
9MIKOŁAJPĘKAŁAKOSZALIN M20
10PAWEŁPIŁCZYŃSKIWIDZINOM30
11JUSTYNALĄCZAKSZCZECINAsseco Active Team K40
12MARCINKRZEŚNIOWSKISZCZECIN
13JANINA CHRYSTOFIAK KOSZALIN
14MACIEJZAJACŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieM30
15JANZIENKIEWICZ ŚWINOUJŚCIE Biegacze Świnoujście M40
16JANUSZSKOWYRSKIKOSZALINTKKF /BIEGOLAS KOSZALINM60
17AGATAIWANOWSKATRZEBIATÓW K30
18RAFAL IWANOWSKI TRZEBIATÓW M40
19LECHSALITAGNIEZNOM60
20WIOLETTA ADAMCZYK PIŁA K40
21ARKADIUSZ ADAMCZYK PIŁA M50
22ADRIANA WARNIEŁŁO TRZEBIATÓW K40
23JANEKMANDATOLEŚNICAM60
24ANDRZEJ STACHOWSKISZCZECINMONIA GYMM50
25ARKADIUSZBORYSIUKKAMIEŃ POMORSKIElite NieruchomościM30
26BOGUSŁAW KRZYŚKÓWKAMIEŃ POMORSKI Kkb biegaczaM40
27PIOTRZGRAJAŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieM50
28KATARZYNA ZGRAJAŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieK50
29BARBARAWOJCIECHOWSKAMRZEŻYNOK20
30PAWEŁKOCZOROWSKIUSTKAW.P.K. Słoń Team UStkaM40
31PIOTRSŁABYWROCŁAWBiegacze ŚwinoujścieM60
32KAROLINA PAŁASZEWSKA KOŁOBRZEG 142BLPK30
33KASIAKURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA CZARNE Czarne BiegaK50
34DAMIANKOWALSKISŁAWNOM30
35ANDRZEJ JABŁOŃSKI CZARNECzarne BiegaM50
36ARTURKRZYŻAŃSKIKSIĘGINICEM30
37ZDZISŁAWHELLERKOSZALINHERBMARATONOW.PLBIEGAM DLA ZDROWIAM60
38KASIAKRUPIAK-NEUMANNKORZYSTNORowery MałgośkaK30
39JAKUBKRZYŻAŃSKIKOŁOBRZEGM40
40PIOTRWIECZOREKOLEŚNICACała Oleśnica BiegaM60
41PIOTR KŁOSOWSKI ŚWIDWIN M50
42MARIASADOWSKAZŁOTÓWZłotówK50
43ADAMDOMAŃSKIKOŁOBRZEGKołobrzeg BiegaM40
44RYSZARDHANĆSZCZECINnie zrzeszonyM50
45KRZYSZTOFMACKOJĆKOŁOBRZEGEL-MACKOJĆ M50
46ŁUKASZ FEDORCZAKKONIKOWOBIEGOLAS KOSZALINM30
47JOANNAFEDORCZAKKONIKOWOBIEGOLAS KOSZALINK40
48ANNAKOWALSKALIPKAK30
49JUSTYNAHAŁKAŁOBEZK40
50ROBERT ORLIKOWSKI POŁCZYN ZDRÓJ Połczyn Biega ❤️Biegam bo to Kocham ❤️M30
51MAGDALENA MRUGALSKA KOSZALIN JW1223K30
52DAMIANMRUGALSKIKOSZALIN MOSGM30
53AGNIESZKADRABKOWSKABIAŁOGARDCUDAKI♥️K40
54NORBERT POLAŃSKI ŚWIDWIN 21BltM40
55ADAMJÓŹWIKSŁAWNOM30
56BOGDANKASPRZYKMŚCICEM50
57RAFAŁGROCHOWALSKI ŚWIDWIN
58JAROSŁAWJUSZCZAKKOŁOBRZEGM30
59SYLWIAKILJAN RUDOWICZKOŁOBRZEGTłuste SupleK40
60MARCINWESOŁOWSKISZCZECIN M30
61MACIEJMARCINIAKPOZNAŃUgory TeamM50
62MARCIN CHAROWSKI STARGARD M40
63MAGDALENAMOLENDADYGOWO K30
64DAWIDRUDOWICZKOŁOBRZEGTłuste SupleM30
65ŁUKASZ GOLIŃSKI ŚWIDWIN 3:10 TEAM Świdwin M40
66KATARZYNAKUBIAKGNIEZNOK40
67ANETAKUREKMANOWOSP ManowoK40
68EWASOBKOWIAKPOZNAŃ100MCPK60
69MAREKKAPAŁADARŁOWOM40
70ALICJADĄBROWSKASIANÓWTKKF KoszalinK50
71KRZYSZTOFWILKOWSKIKOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINM40
72PIOTRMICHAŁOWSKIPRZECHLEWOM30
73ROMANSZYMAŃSKIBUKBukowski Klub BiegaczaM50
74ALEKSANDRA JAWORSKA ŚWINOUJŚCIE
75ZYGMUNTSUCHANOWSKILOTYŃRespect lotyń M50
76JACEKMOSZYŃSKISIANÓWTKKF KoszalinM50
77EMILIUSZMAZURDARŁOWOKM PSP KoszalinM40
78RAFAŁ LESYK SZCZECINEK KPP Szczecinek M30
79BEATA KUKLIŃSKA BYTÓWDream Team K40
80DARIUSZMAJKAŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieM40
81WOJTEK SMAGOWSKI RĄBINO OSP RĄBINO M40
82JAROSŁAWJANKOWSKINIECHORZE
83ELIGIUSZSAWICKIZŁOTÓWM60
84HENRYKMACIEJEWSKIMARIANOWO
85MARCIN WOJTYSIAKGOLENIÓWM30
86GRZEGORZOLSZAKKOSZALINM40
87JAKUBOLSZAKKOSZALINI LO im. St. DUBOISM16
88IZAGAWEŁSŁUPSKAnanasy z 3 FalK30
89MARCIN SMOŁUCH POSTOMINO KB Bryza Postomino M30
90DOROTA SUŁEK POSTOMINO KB Bryza Postomino K40
91TOMASZMAZURSZCZECINEKI LO SzczecinekM40
92ZDZISŁAWKWAŚNIAKSŁUPSKPro DystansM60
93MONIKAKAMIŃSKASŁUPSKAnanasy z 3FalK30
94EMILIA MIKOŁAJCZAKKOSZALINFor-rest-run Pasjonatka aktywności fizycznej i sportu. K40
95TOMEKDERINGOSIELSKOBydgoskie Żółwie M40
96KONRADLASAKSZCZECINEKM20
97DOROTAKRYSTOSIKKOSZALINK30
98GRZEGORZ PAWEŁNOWAKPOZNAŃUgory TeamM30
99ROMAN CHUDY RYDZYNA Run Team Rydzyna M60
100ANDRZEJWYGANOWSKIKOŁOBRZEGWyganM70
101TOMASZKAŹMIERCZAKPOŁCZYN ZDRÓJPołczyn BiegaM40
102MAGDALENA WALCZAK BARWICE K50
103DARIUSZKOŁAKOWSKIŚWIDWINM50
104JANUSZKALINOWSKIKRAKÓWKlub Sportowy Polskie Himalajewspółtwórca Maratonu Pokoju (obecnie maraton warszawski), wieloletni jego dyrektor, inicjator powstania Federacji Klubów Biegacza, dziennikarz, podróżnik z liczbą 82 odwiedzonych krajów.M70
105JOANNANOWAKPOZNAŃUgory TeamK30
106SEBASTIANKALETAKOSZALINM40
107ANDRZEJJUSTYŃSKISZCZECIN CKS Orka Szczecin M30
108JAROSŁAWHEYKALĘBORKBiegający Dietetyk TeamM50
109JACEKCIEKLIŃSKIKARLINOPOD KOSZEMM30
110PAULINAWOJNOWSKABIAŁOGARDK30
111TOMASZ KOTLIŃSKI OBRZYCKO KB SZAMOTUŁY M50
112JUSTYNA KUŹNIAK SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY K40
113PIOTRSZYMAŃSKIPOŁCZYN ZDRÓJM30
114ŁUKASZSOBCZYKKOŁOBRZEGKołobrzeg BiegaM40
115AGATAANDRUSZKOKARLINOKra karlino K30
116JOANNAWICENTYOBRZYCKOZakład Karny we Wronkach K20
117MONIKASUDER-MAKSYMOWICZUSTRONIE MORSKIEK40
118WIKTORZAWADAGRYFICECRIWWREM30
119GRZEGORZSUDER-MAKSYMOWICZUSTRONIE MORSKIEM40
120GRZEGORZ MECHECKI DYGOWO M40
121TERESA DOMALEWSKA ŚWINOUJŚCIEBiegacze SwinoujscieK60
122BARTŁOMIEJKĘDZIERSKIŚWIDWINM40
123MARTAJAWORSKAKOSZALINK30
124WIESŁAWGASEKŚWIDWINUKL Feniks Świdwinkoordynator parkrun ŚwidwinM60
125KATARZYNABEDNARZKOŁOBRZEGNessi teamK40
126KRZYSZTOFLIPIŃSKIKOZIEGŁOWYKB MANIAC POZNAŃM60
127ROBERTBAJGERTKOŁOBRZEGVOLTAIX.PLM50
128TOMASZKOZŁOWICZWIELKA LIPAOBORYGENIM30
129OLGAZATOŃŚWIDWIN Biegolas Koszalin"Najważniejsza prawda jest w Tobie. Reszta jest tylko opowieścią innych..."K30
130MAŁGORZATAMALINOWSKAŚWIDWIN K60
131KATARZYNA RYBACKAKŁODAWA Amatorka, entuzjastka, bez doświadczenia ale zawsze mogę zabezpieczać tyły K40
132KRYSTIANJACHWRONKIPinkTeam WronkiM30
133MAŁGORZATACYGANSZCZECINEKK30
134ANNASIMLATŚWIDWINFeniks ŚwidwinK40
135MACIEJSOLOCHWRONKI@wronieckibiegaczNigdy się nie poddawaj! @wronieckibiegaczM30
136MIRKASIWEKŚWIDWINFeniks K50
137PAWEŁOPACZYKPOZNAŃM60
138MAŁGORZATAPRZYBYŁOWICZSZCZECINEKSZCZECINECCY BIEGACZEK30
139MACIEJRUDNIKOWSKIDARŁOWODarłowskie Charty bieguzdrowiskowy.plM40
140MONIKAMURAWSKAŚWINOUJŚCIEBIEGACZE ŚWINOUJŚCIEK40
141RADEK GUDANIEC KOSZALIN Triathlon TKKF koszalin M60
142DOROTA GUDANIEC KOSZALIN Triathlon TKKF koszalin Aktualna MPw Triatlonie na dystansie Olimpijskim i Ironman ege grup MP masters w plywaniuK60
143PIOTRLESZCZEŁOWSKIZŁOCIENIECShelties RaceM40
144WACŁAWMARETPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAM70
145MAŁGORZATABUKOWIECKA-ANDRYSIAKKOŁOBRZEGK50
146KRZYSZTOFKONIECWIĘCBORK
147PIOTRZURAWIKKĘPICEGM KĘPICEM50
148PAWEŁ KUBIŚSZCZECINEK M30
149RAFAŁ DURKAKOŁOBRZEG M30
150MICHAŁCIECHAŃSKIZAJĄCZKOWOZdarte PodeszwyM40
151KAMILA WOJNIUSZ DARŁOWO FEIFER TEAM K30
152ADRIANBARTHAKOŁOBRZEGM30
153JACEK MELON JASTROWIE Biegam bo lubieM40
154HENRYK MARIANMACIEJEWSKIMARIANOWO
155LUCYNABOGACKAKOSZALINTKKF KOSZALINK60
156MAGDALENADŁUGAZŁOTÓWK30
157ZBIGNIEWSTRZELECKIWĄGROWIECSK WĄGROWIEC M40
158MAREKKANTORSKIWĄGROWIECSK WĄGROWIECM40
159MARZENA ZIELIŃSKA SŁUPSK K50
160AGNIESZKA DZIĘCIELSKAPOZNAŃ
161JACEKDIDLUCHKARLINOKarlinobiegajM40
162PRZEMYSŁAWKOZIKŚWIDWINNiezrzeszonyM40
163BARTEKSWATOWSKIBERLINM40
164ARKADIUSZSZCZUPACZYŃSKIGRYFICErungryfgryficeM60
165AGNIESZKASZUBERTUSTRONIE MORSKIEKołobrzeg BieguK40
166MARCINSZUBERT USTRONIE MORSKIEKołobrzeg BiegaM40
167ANNAWEINSTOKPIŁAK40
168ADAMWEINSTOKPIŁAM40
169KAROLSZYPRYTBYTÓWDream Team M20
170GRZEGORZ ZIELIŃSKITUCZNOLUDWIG CZEKOLADA TUCZNO TEAMM40
171WALDEMARDOMANSKIGRYFICEKP PSP GRYFICEM40
172MARTASOCHACKA KOŁOBRZEG
173BEATABRZEZIŃSKABIAŁOGARDBiałogard biegaK50
174KRZYSZTOFMILEWSKIKOŁOBRZEGM40
175PAWEŁKOZIEŁRĄBINOM40
176ZBIGNIEWBUDZIAKGRYFICEGRYFICKA SIŁA BIEGOWAM50
177SŁAWOMIRKROCZYŃSKIKOŁOBRZEGBiegolas Koszalin- KołobrzegM60
178JERZYWROBLEWSKISZCZECINEKParkrun SzczecinekM60
179KRZYSZTOFPUŚCIANMANOWOSP ManowoM40
180WOJCIECHOLESZCZUKGRYFICEM40
181EWELINAURBANDĘBNICA KASZUBSKA
182WALDEMAR KOZŁOWIECKIKOSZALINTKKF KOSZALINM60
183TOMASZBOGACKIKOSZALINTKKF KOSZALINM60
184MARCINKUROWSKISŁUPSKSHELTIES RACEM50
185ANDRZEJ SZAJKOWSKI KOSZALIN M40
186STANISŁAW LENARTOWICZSTARA ŁUBIANKA
187WIESŁAWKOTARSKIPOLICEGrupa Azoty PoliceM60
188LESZEKMOCZYŃSKIBYDGOSZCZBydgoszcz Biega.M70
189MICHAŁSEMENOWICZKARLINOM20
190JACEKBUCZKOWSKI KOŁOBRZEG 8bremŻycie jest piękneM50
191ROBERTPIECHOTAKOSZALINRozbiegany KoszalinM50
192DANIELJURKIEWICZPOZNAŃOlgaM40
193RADOSŁAW CHYBGDYNIA run-passion.pl teamM40
194GRACJANCZERNIAKKOSZALINM40
195MARIUSZRUDZEWICZŚWINOUJŚCIEM30
196HENRYKCHUDYSŁAWNOK s Olszewski i synowieM60
197ROBERTKOŚCIELNIAKKOSZALINTKKF KoszalinBiegam bo LubięM50
198KRYSTYNABARTONPRZECHLEWOPrzechlewoK60
199ANNA BALONIS-CHYB GDYNIAK40
200ROBERT DWÓŻNIK WRONKI DAM RADĘ M50
201PAULINA WOJDADYGOWOK30
202RADEKWOLAKKOŁOBRZEGKornik Społka Z.B.O.O.M20
203MAŁGORZATAHAŁKAWROCŁAWKilometry pomocyK40
204ARTUR KOMANIECKI LUBINKoman prosoundM40
205ELŻBIETA KOMANIECKA LUBINKomanK40
206EWAKRAMER-DWÓŻNIK WRONKI K50
207MACIEJROMAŃSKIKOŁOBRZEGTataCoWymiataM30
208ARKADIUSZSIADAKKOSZALINM40
209KATARZYNA GUDANIEC KOSZALINK30
210ALEKSANDERKRÓLIKIEWICZ KOŁOBRZEGGOSTiRM40
211DARIUSZIWANIECSIERAKOWOTKKF KoszalinBiegam kiedy mam ochotę.M40
212EWABYLEWSKA TRZCIANKA3:33 Team K40
213OLGAKUROWSKASŁUPSKSHELTIES RACEK40
214HUBERT ODWROT TRZCIANKA 3:33 Team M50
215ŁUKASZSZCZERBAKOŁOBRZEGM30
216ELŻBIETAKULLINGKOŁOBRZEG8bremK40
217JANHAŁKAWROCŁAWKILOMETRY POMOCYM50
218RADEKSCHULZSIEROSŁAW3:33 TeamM50
219WITOLD MACIEJKO ZŁOCIENIEC M60
220MACIEJWĘDZIŃSKIGRYFICEGryficach Siła BiegowaM40
221ANDRZEJBIELECKITRZCIANKA3:33 TEAMM50
222GRZEGORZTYLLPIŁAM60
223ANNAKOZIARZKOŁOBRZEG Massage TherapyK40
224MIROSŁAWPROŚNIEWSKIGRYFICEGryficka Siła BiegowaMirekM40
225IRENALASOTAWAŁCZK70
226MIROSŁAWLASOTAWAŁCZM70
227JÓZEFMAŁKIŃSKIBYDGOSZCZM60
228PIOTRKACZMARZEWSKITRZCIANKA3:33 TEAMM40
229IZABELA CHODOR KOSZALIN TKKF Koszalin K40
230TADEUSZKRUKOWSKI DĘBNICA KASZUBSKABrakM60
231MARTYNA CHODOR KOSZALIN TKKF KoszalinK40
232MICHAŁHARASIMOWICZSZCZECINEKM30
233MARIUSZCHRZANOWSKIKOŁOBRZEGKołobrzeg biegaM50
234MONIKA KLUPŚ JASTROWIE Pozytywni z Pasją K40
235JANUSZKLUPŚ JASTROWIE Pozytywni z Pasją M40
236PIOTRJUDKIEWICZWOLINWolinM50
237JACEK GIBAŚWINOUJŚCIE MKL Maraton ŚwinoujścieM50
238GRZEGORZBARUTOWICZKOSZALINM40
239ŁUKASZWOJTALIKPOŁCZYN ZDRÓJM40
240WALDEMARKRÓLIKTRZEBIATÓWAT - Aktywny TrzebiatówM40
241JANZWOLIŃSKIWIERCISZEWOTKKF KOSZALINM50
242MAREKBOJKOSTEPNICAM50
243PIOTR ROMANPOLGUJSZCZECINEKparkrun szczecinekM70
244DARIUSZKASPEROWICZSZCZECINParkRun Szczecin8my ran w Biegu ZaślubinM40
245JAREKWYSIECKIKOŚCIERZYNAM50
246PIOTRKOWALCZYKKOSZALINFor-Rest-RunM40
247JAROSŁAWWIERSZYCKIKOŁOBRZEGKołobrzeg BiegaM50
248MIKOŁAJPIETRUSZKAKOSZALINTęcza RunM50
249PIOTR SELIGA MIROSŁAWIEC Ludwig Czekolada Tuczno Team M40
250TOMASZKUKIEŁAKOSZALINBiegolas KoszalinM40
251AGNIESZKA SZUTRA ŚWIDWIN Biegam dla siebieK40
252MATEUSZWOJTKIEWICZBIAŁOGARDKB 10 Białogard M20
253KATARZYNAKULCZYKKOSZALINKB BRYZA POSTOMINO K40
254PATRYCJA APERLIŃSKA ŚWINOUJŚCIEK40
255ADAM APERLIŃSKIŚWINOUJŚCIE M40
256SŁAWOMIRŁUCZEJKOSZCZECINEKM50
257MATEUSZPOKORSKITUCZNOLudwig Czekolada Tuczno TeamM20
258MATEUSZGIERSZEWSKIPOZNAŃM30
259ANDRZEJSAŁAMASZEKKOSZALINM30
260KASIAJAKUBIAKMŚCICEK40
261MARTAWRÓBLEWSKAKOSZALINK40
262DANIELMATUSZEWSKIŚWIERZNOPierwszy start na 15 kilometrów. M20
263PRZEMYSŁAWŻELAZOSZCZECINM50
264ŁUKASZULDYNOWICZGRYFICEGryficka Siła BiegowaM40
265BEATA ORŁOWSKA KOŁOBRZEGK50
266PRZEMYSŁAWSARBIEWSKITRZEBIATÓWM40
267PAULINAWITKOWSKASZAMOTUŁYK30
268MAŁGORZATA KRZEWIŃSKA KOSZALIN TKKF KOSZALIN K60
269ŻANETA STOCKA-PODŁYSKA TRZCIANKAZasapani HydroK40
270TADEUSZPODŁYSKATRZCIANKA Zasapani HydroM40
271ARTURKARCZMRZEŻYNOOSP Mrzeżyno M40
272AGNIESZKASTORCZYK-RAKSZCZECINEKK30
273KRZYSZTOFRAKSZCZECINEKM40
274MACIEJMIELCZAREKKOSZALINM50
275JAKOBERFURTKOŁOBRZEGM60
276DAWIDLUBLEWSKINOWE BIELICEMarni biegacze KoszalinM30
277KRZYSZTOFWERSSIEMYŚLBBL KOŁOBRZEGM30
278URSZULASAWICKA-WERSSIEMYŚLBBL KOŁOBRZEGK30
279MAJAGAWĘCKAGOLENIÓWRozbiegany Goleniów K40
280JAROSŁAW WIŚNIEWSKI KOŁOBRZEG M50
281JAROSŁAWWOJCIECHOWSKIŚWINOUJŚCIEM40
282MATEUSZGERKEDŹWIRZYNOKOŁOBRZEG BIEGAM30
283MARLENAKRAWCZYKŚWIDWINK40
284MARTAGAWROŃSKAWŁOCŁAWEKK30
285MARCJANNARATZBYDGOSZCZK30
286JERZYKRAWCZYKŚWIDWINM50
287IZABELASUPROŃBIAŁY BÓRNadleśnictwo Miastko K40
288MARTAKLEINSZMIDBIAŁY BÓROSP BIAŁY BÓRK40
289STANHRYSZKIEWICZBIAŁOGARD
290IGORKISIELIŃSKI KOSZALINM50
291TOMASZSZOPIŃSKIPOSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOM40
292ANNATRZECIAKKOŁOBRZEGKołobrzeg BiegaK50
293DARIUSZTRZECIAKKOŁOBRZEGKołobrzeg BiegaM50
294KAMILSZALAWSKIMŚCICEM30
295GRZEGORZAUGUSTYNIAKŚWIDWINFeniks -ŚwidwinM40
296ADAM FIDOGRZYBOWO M40
297DOMINIKWNUKPOZNAŃZawiani KołobrzegM30
298EUGENIUSZPIOTROWSKIŚWIDWINUKL Feniks ŚwidwinM60
299PRZEMYSŁAWNADOLNYSZCZECINPARKRUN SZCZECINM40
300PIOTRDRWALUSTKAUSBM50
301PAWEŁRYBAGRABNOUSB UstkaM50
302ANNARYBAGRABNOUSB UstkaK50
303DAMIANRASZKAPIŁA
304URSZULAKUJTKOWSKAKOSZALINK20
305DORIANKUJTKOWSKIKOSZALINM20
306ANDRZEJDRGASLUBOŃMotor Luboń TeamM60
307MACIEJDUDCZAKKOŁOBRZEG
308DARIUSZ STALUSZKAŚWIDWIN 21BLTM50
309MARIATREJDERSTARE BIELICEBajaderki KoszalinK50
310WOJCIECHGREGUŁACHOJNAM30
311JOANNAGAŁANZŁOCIENIECK50
312LESZEKGAŁANZŁOCIENIECM60
313TOMASZWANDZIKKOŁOBRZEGM30
314DAWIDWASYLEWŚWIDWIN
315PAWEŁSZCZERBATYŚWINOUJŚCIEM30
316MONIKANADOLNASZCZECINParkrun SzczecinMiej wybiegane będzie Ci dane :)K40
317ANDRZEJLIŚNIEWSKIKOSZALINArtystyczna rodzinaKomandoska Połówka i Ćwiartka...są mi bliskie...Harcerz! M50
318MARCIN ZYGANKOŁOBRZEGM30
319EWELINAKOWALIKSZCZECINFizjobiegacze SzczecinK30
320PAWEŁSZYMAŃSKISZCZECINFizjobiegacze SzczecinM30
321EWA SZYMAŃSKA SZCZECINEK Team Biegowy Szczecinek K50
322GRZEGORZHANNBOLESŁAWICEStopa SłupskM50
323JAROSŁAW SZYMAŃSKI SZCZECINEK Team Biegowy Szczecinek M50
324ALEKSANDERMAJŁOWSKIGORZÓW WIELKOPOLSKITEAM MajłowscyM70
325ARKADIUSZ SIKUT TORUŃ Perez Barber ShopM40
326RYSZARD JAMROZYIŃSKOTr u ch t M50
327WIOLETTA STEC KOŁOBRZEG 142 BLPK40
328IRENAMAJŁOWSKAGORZÓW WIELKOPOLSKITEAM MajłowscyK70
329PATRYCJA OLESIŃSKA KOŁOBRZEG K30
330MARCINOLESIŃSKIKOŁOBRZEG M30
331ARKADIUSZBEDNARCZYKKOBYLNICASTOPA SłupskDo zobaczenia na starcie, szlifujcie formę póki czas :)M50
332PAULINAMUSZYŃSKAKOSZALINK40
333WOJCIECHMATYSIAKKOSZALINM40
334TADEUSZ JOŃCZYK KOŁOBRZEG M50
335ELŻBIETAGRABOWSKAZŁOTÓWBBL ZŁOTÓWK50
336PIOTRTROŚNIAKBIAŁOGARDM50
337MAREKGRABOWSKIZŁOTÓWBBL ZŁOTÓWM50
338MARTAGRABOWSKAZŁOTÓWBBL ZŁOTÓWMatka mi każeK30
339ALEKSANDRA GIEDROWICZ KOSZALIN
340ADRIANKRAJDAKOŁOBRZEG
341JOLANTAGRZEGORCZYKKOŁOBRZEG
342DAWIDJAROSIŃSKIMYŚLIBÓRZKP PSP MyślibórzM40
343RYSZARD UZNAŃSKI KOŁOBRZEG Kołobrzeg biegaM50
344MARCIN GAPIŃSKI PIŁA
345MARCINGAŁKOWSKINOWE BIELICEM30
346PRZEMYSŁAWBUKOWSKIDARŁOWOBiegoranek DarłowoM40
347PIOTRTRZPISDARŁOWOBiegoranek DarłowoM40
348PAWELBURKIETKOSZALINM40
349JAROSLAWRAWSKISTRZELINKO STOPAM50
350WITOLDKRASIŃSKIKOSZALINM50
351JACEKJANCZEWSKIKOSZALINM50
352DARIUSZDZIESZUKKOSZALINTKKF KOSZALINM50
353ZBIGNIEWBARANIECKIPOZNAŃ100 MCPM60
354AGNIESZKA GRYMUŁAŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieK30
355KAMILSZYPOSZYŃSKIŚWIDWINMECENAS i przyjacieleTwoje serce przypomina bieganiem zdrowiej :-)M40
356TOMASZGOTOWIECSZCZECINEKM50
357MAREKGRYMUŁAŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieM50
358TOMASZKRAWCZYKBIESIEKIERZM40
359PIOTRŁASKATRZEBIATÓW Mluks Trzebiatów/3bz TrzebiatówM40
360MAGDALENA CHMARASTARGARDK40
361DARIUSZMOŚCIŃSKILIPNIKM40
362TOMASZKOWALSKIDARŁOWOBiegoranekM40
363ADAMSOBKÓWGDYNIABHMW_GdyniaM50
364ROBERTKAŹMIERCZAKNIEKANIN
365ANNAKOLIGATKOSZALIN K40
366JANRĘBISZMARIANOWOBrakM50
367OSKARADAMIAKKOŁOBRZEGM30
368MACIEJBABIŃSKIŚWINOUJŚCIEM40
369MAREKGOŁDYNKOSZALINIngarwww.ingar.plM40
370EUGENIUSZREITERPOZNAŃPost 42M70
371AGATAKLUPŚ JASTROWIE Pozytywni z Pasją K20
372JAROSŁAWWRÓBLEWSKISZCZECINRAZ SzczecinM50
373JAGODAKUBIAKWEJHEROWOK30
374MAGDALENAPAWŁOWSKAMIELNOGammaxK40
375GRZEGORZPAWŁOWSKIKOSZALINGAMMMAXM40
376WOJCIECHBAJGERTKOŁOBRZEGVOLTAIX.PLM16
377ANDRZEJKUBIAKRUMIAM70
378DARIARYBAKKOSZALINK40
379MARIAKUBIAKRUMIAK70
380SŁAWOMIRGAŁĘZAGDYNIARUNPASSION.PLM40
381JAROSŁAWMOROŃWODNICAUSB Ustka M40
382MARIANSADOWSKIZŁOTÓWM50
383ZUZANNAGŁOMBIOWSKAGDYNIARunpassion.pl TEAMK20
384MONIKABRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKAGDYNIAUltraŻÓŁWIKK50
385MACIEJ MAJEWSKIPOZNAŃM50
386TOMASZWILKEGDYNIAP4FM20
387LUCYNASTANKIEWICZGRYFICEGryficka Siła BiegowaK40
388JERZYRUDNIKCHOJNICEFlorian ChijnceM70
389DANUTA ZIELIŃSKA USTKA USB Ustka K40
390RAFAŁ KAMIENIECKI USTKATupot Ustka M40
391TOMASZWOLSKISZCZECINWieczorne Bieganie w SzczecinieM50
392PATRYCJASAGAŁASŁUPSKAnanasy z 3 FalK40
393ADAMBAKALARZDARŁOWODarłowskie Charty M30
394KATARZYNABAKALARZDARŁOWODarłowskie Charty K30
395PAWEŁOSTASZEWSKIGOLENIÓWM40
396PAWEŁSWIOKŁASZCZECINEKM30
397MATEUSZMACIEJCZYKPOLANÓW
398SYLWEKSZYMAŃSKISZCZECINEKSzczecineccy BiegaczeM50
399MARIUSZCIESZYŃSKILĘBORKBEAUTY-STUDIOM40
400KAMILKAMIŃSKIKOŁOBRZEG M30
401BARBARAMAZUREKKOSZALINK40
402MARCINBIAŁKOWSKIGDYNIAGRANIT TEAMM40
403TOMASZBEDNARCZYKTRZCIANKAM30
404ALEKSANDRAJASIUCHNAŚWINOUJŚCIEK30
405MAREKJASIUCHNAŚWINOUJŚCIEM40
406ERYKWITKIEWICZBIAŁOGARDkb 10 białogardM40
407JULIASZUBERTUSTRONIE MORSKIEKołobrzeg biega K20
408RAFAŁŁUKJANOWICZKOŁOBRZEGM40
409MARCINZAJĄCZŁAWIEŚ MAŁAM40
410JOANNAORŁOWSKA-ZAJĄCZŁAWIEŚ MAŁAK40
411ANNAREPKABYDGOSZCZLupusTeamAnka SkakankaK40
412MONIKAHARBUTIAKDARŁOWOMKrawczyńska TeamK30
413MAREKREPKABYDGOSZCZLupusTeamMarek ZegarekM50
414JANMYSZKOWSKIWAŁCZ1958M60
415MICHAŁPIERSIŃSKISZCZECINRAZ SzczecinM40
416AGATAWOJCIECHOWSKA-HRYCYKKOŁOBRZEGK50
417PAWEŁBRZEZIŃSKIKOSZALINPAB IRONDADM40
418PIOTRGRZEMPOWSKISMOSZEWKS Krotosz KrotoszynKołobrzeg ,miejsce tysiąca wspomnień ale TU jeszcze nie biegałem , mam nadzieję że dojadę .M30
419MAREKDĄBROWSKIPĘCKOWOBiegacze Józefa NojiM50
420MARCINGRZYSTEKSZCZECINEKM40
421DARIUSZPOLAŃSKI MRZEŻYNOMLUKS TRZEBIATÓW Trzynasty raz w Biegu ZaślubinM50
422MADZIAGRZYSTEKSZCZECINEKK40
423JACEKJANUSZEWSKIKOSZALIN
424MACIEJGRZESIAKDĄBROWAM40
425DOROTADĄBROWSKAPĘCKOWOBiegacze Józefa NojiK40
426GRZEGORZTERLIKOWSKIZIELENIEWOM30
427MICHAŁKWIATKOWSKIWEJHEROWOM40
428ALICJA TERLIKOWSKAZIELENIEWOK30
429KRZYSZTOFDYDYMSKIRUMIARunedaM40
430JAKUB ŻABCZAKKOŁOBRZEG M40
431MONIKADYDYMSKARUMIARunedaK40
432EWAPIÓROKOŁOBRZEGK40
433KATARZYNA NAKONIECZNA KOSZALINBiegolasK30
434HENRYK ŻUCHELKOWSKI KOŁOBRZEG Neptun Kołobrzeg M30
435EMILGAWĘDADARŁOWODarłowskie ChartyM30
436MARCINPROKOPOWICZJASTROWIE3:33 TeamM40
437ROMANBUDYCHWRONKIWroniecki Klub BiegaczaM40
438PIOTRRADOMINSKITANOWOVilidz RanersM50
439KRZYSZTOFADAMSKIWOJCIESZYCEM30
440CEZARYJASIŃSKIKOSZALINBiegolas KoszalinM40
441JANPERZPOZNAŃ
442PIOTRROMANOWSKIKOŁOBRZEGM40
443MICHAŁNOWICKIKOŁOBRZEGKB WyganM30
444KAROLINANOWICKAKOŁOBRZEGKB WyganK30
445ANNAJANUSZEWSKAUSTRONIE MORSKIEK40
446ARTURBRODECKIKOSZALINBiegolas KoszalinM40
447KRZYSZTOFKRYSAKOŁOBRZEGM50
448JACEKKOTYLAŚWIDWINM50
449MACIEJFOLTYNIEWICZSZCZECINEKM50
450SŁAWOMIRCIBORSKIKOŁOBRZEGKOŁOBRZEGFAN TATRYM40
451ROBERTSTEPNIEWSKIKOŁOBRZEG M40
452KRZYSZTOFKRZYŚKOBANINORunpassion.pl Team M40
453MARTADRULIK-HOŁUBKOSZALINK40
454PAWEŁBUSZACKOŁOBRZEGM30
455ANNAKONDAKMŚCICEK40
456MACIEJDĄBROWSKIDARŁOWODarłowskie ChartyM30
457ŁUKASZSOBOTOWSKIELBLĄG3:33 TEAMM30
458TOMASZPICKKOSZALINBIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZM50
459WANDAWOJCIECHOWSKAŚWIDWIN K50
460PATRYKJAKUBEKBYTÓWRuntastyczni Team BytowM20
461NATALIA KULIGOWSKAŚWIDWINK20
462JUSTYNANOWODWORSKABYTÓW Runtastyczni Team Bytów K30
463EMILIAKLUCZEWSKABYTÓWRunastyczni Team Bytów K30
464DAWIDBRANICKIKOŁOBRZEGM40
465MICHAŁ ZIEMANBYTÓW Runtastyczni Team BytówM30
466JOWITAWASILEWSKAKOŁOBRZEG
467MICHAŁMĄCZKAMIELNOM30
468KATARZYNA ZAREMBASKALNO
469JACEKNOWECKIKOŁOBRZEGM30
470BEATABIAŁEKŻARCZYNKB HERMES GRYFINOK40
471KRZYSZTOFMAZURCZĘSTOCHOWAM30
472KAMILLEŚNICKI KOSZALINM30
473KRZYSZTOFJAROSKOSZALINM30
474MARIUSZMIŁKOWSKIGDYNIAbiega gdyniaM50
475KAROLRZEŹNIKKOSZALINM30
476GRZEGORZJANUSZIELENIEWO
477ZBIGNIEWGRZESIAKDYGOWOM50
478ADA GRAUPEN LONDON
479ADRIANKĘPKAWIEKOWOM20
480MAREKOLKIEWICZPOZNAŃNiezrzeszonyM60
481PAWEŁKOZYRARYTELM40
482ROBERTSOBKOWIAKŚWINOUJŚCIEMKL MARATON ŚWINOUJŚCIEM50
483KRZYSZTOFPOKRZYWIŃSKIPOLICEGrupa Azoty PoliceM60
484TOMASZZAMARLIKSZCZECINRYTMWalczący z łąkotką która przegrała ale jeszcze o tym nie wie M40
485MAREKKOLEBUKTRZCIANKAMg Running TeamM60
486PIOTRJANKOWSKIBYTÓW
487MARCIN ŻYLIŃSKITRZCIANKA M20
488KRZYSZTOF KONIECZNYCHOJNICEM30
489KRZYSZTOFWYTWICKIŚWINOUJŚCIEMKL Maraton ŚwinoujścieM30
490WOJCIECH UZNAŃSKI KOŁOBRZEG M30
491ROBERTMARETPIŁA
492MARCIN SOBOLEWSKISIANÓW M40
493ARTURDĄBEKSTARGARDStargardM40
494RAFAŁBELLWONRUMIARunpassion.pl TeamM40
495CLAUDIAKLOPOTEKGDYNIA
496MARTAAPANELSTARE BIELICE
497SŁAWEKDOMAGAŁABRZEŻNOM40
498MAREKLUDWIKOWSKIDZIERŻĘCINBRYZA POSTOMINOM40
499KARINAMIKULSKA GAWLEŚWINOUJŚCIE
500ŁUKASZGAWLEŚWINOUJŚCIE
501HONORATAFILIPIAKBIAŁOGARDK30
502PIOTRRECLAFBORZESTOWOBIEGAJĄCY DIETETYK TEAMM30
503ŁUKASZMIELEWCZYKWICKOBiegający Dietetyk TeamM30
504MAGDALENAMIELEWCZYKWICKOBiegający Dietetyk TeamK30
505SYLWESTERSWĘDROWSKIPOGÓRZEMKL MARATON ŚwinoujścieM40
506KAMILAKOWALCZYK GORZÓW WIELKOPOLSKI
507STANISŁAW MAJKOWSKI BYTÓW
508STANISŁAW LEONIK BYTÓW
509BEATAMAZIECKOSZALINBIEGOLAS/ TKKF KOSZALIN K30
510RADOSŁAW SZCZYGIELSKIKOŁOBRZEGM30
511AGATA CZAJKOWSKA JEŻAK USTKAUSB Ustka K40
512MAŁGORZATAŚLĄSKA-DORSZPIASKIZMĘCZENI JUŻ NA STARCIEStara blondyna :) ciągle gnająca do przodu :)K50
513ANETAZALIŃSKAUSTKAUSB UstkaK40
514EDWARDBANIASZCZECINEKM50
515ZBIGNIEWWALOKOSZALIN
516TOMASZ WOJTANOWSKI ŚWIDWIN M40
517KATARZYNAMURAWSKASŁUPSKK40
518RAFAŁMURAWSKISŁUPSKPGK SŁUPSK sp z o.o.M40
519SEBASTIANMAKAŚGOLENIÓWM30
520JOANNA RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃŚWINOUJŚCIEBiegacze świnoujscieK40
521ZBIGNIEWDOMASZKBYTÓW
522MAGDALENASĘKOWSKARESKOK50
523GRZEGORZ ŚWISTAK SZCZECINM60
524TOMASZHRYCAJKOŁOBRZEGM30
525JACEKJASIŃSKIKOŁOBRZEGM50
526MAŁGORZATAKOWALEWSKABANINOrunpussion.plK40
527ŁUKASZRONIJKOŁOBRZEGKOŁOBRZEG BIEGA BIEGAM BO LUBIĘ :) M40
528MARIUSZKAŁUŻADYGOWOPamiątkowo run teamM40
529MARTAKAŁUŻADYGOWOPamiątkowo run teamK30
530DANIELBARCZEWSKIKOŁOBRZEG Parsęta Rościęcino run teamM40
531AGNIESZKAWAJSPŁOTY
532PRZEMYSŁAWMILAPŁOTY
533PAWEŁPIŁATSŁUPSKBest BeastaM40
534BOGDANGAPSKIPĘCKOWOBiegacze Józefa NojiM50
535ANNAMALINOWSKAŁOBEZK40
536KRZYSZTOFWILCZEWSKISŁAWNOKB Spoko SławnoM30
537BARTOSZ MISZCZYSZYNŚWIDWIN-M40
538PIOTRKARCZEWSKIKOBYLNICABest Beasts M30
539WALDEMAR ŁUBIANEK KARLINO
540MARCIN MIECZKOWSKINOBLINYBiegam bo lubięM50
541MARCINKATANOWE BIELICEDZIKIE ŻÓŁWIEM40
542MONIKAROMANOWICZKOSZALINDZIKIE ŻÓŁWIEK30
543JAREKMAJKASZCZECIN
544ANNAMAJKASZCZECIN
545ERYKMAJKASZCZECIN
546AGNIESZKABOGUSZEWSKA-KAŹMIERCZAKTRZCIANKAZASAPANI HYDROK40
547AGATA WARWAS ŚWINOUJŚCIE Biegacze Świnoujście K40
548MICHAŁKOWALCZYKGORZÓW WIELKOPOLSKI
549KRZYSZTOFJUSZCZAKKOSZALINM60
550ALEKSYŁOPIŃSKIPIŁAMaratończykukończyłem 31 biegów zaślubin z morzem48M70
551PAWEŁMATUSZCZYKGRYFICEM50
552ALEKSANDRASUCHODOLSKAROSNOWOdzikie żółwieK30
553MICHAŁWALEŃSKISIANÓW
554PIOTRKRAKOWSKIMIĘDZYRZECZ
555KRZYSZTOFKAZMIERCZAKGRYFINOKb Hermes Gryfino M50
556ANITATARNOWSKAPOZNAŃRodowita kołobrzeżanka, trenerka kobiet, weganka, zamieszkała w PoznaniuK40
557GABRIELASARAPUKKOSZALINTKKF KoszalinK40
558PIOTRSARAPUKKOSZALINM40
559MAGDAKOWALSKAKOŁOBRZEG
560ŁUKASZMENDYKAŚRODA WIELKOPOLSKAM30
561MAŁGORZATANAWORSKAGOLENIÓWRozbiegany Goleniów K50
562IZABELA KACHNOWICZ-BUKAŁAGOLENIÓWK40
563RAFAŁMICHALAKRUMIAM30
564JACEKMULARCZYKGDAŃSKRUNPASSION TEAMM50
565PRZEMYSŁAWSTRENKDRAWSKO POMORSKIEM40
566TOMASZGURAKSTARGARDStargard M50
567HELENAGIERMAKOWSKASZCZECINEKK40
568ARTURSZYMAŃSKICHOCIWELBS Family TeamM40
569TOMASZGŁÓWSZAMOTUŁYM50
570EWELINASALWAPIŁA
571GRZEGORZ KONOPACKI PŁOTY
572MAREKRUTKOWSKISIERAKÓWKlub Biegacza 100 JeziorM60
573MATEUSZ DELEKTA NIEŻYCHOWO
574ROMUALDDOBOSZUSTKA"Tupot" UstkaM70
575JAKUBCZECZÓTKALONDONEast London RunnersLondyńczyk z KołobrzeguM40
576ŁUKASZPULTOWICZGDYNIA
577AGNIESZKA BRODOWSKA-ROLIKŚWIDWIN UKS FENIKS K40
578MARCIN ROLIK ŚWIDWIN M40
579IZAMARKIEWICZŚWIDWINIsssskaaaaaK40
580MACIEJORZYŁOWSKISTRASZYNrunpassionM40
581BARTOSZADAMCZYKKOŁOBRZEGM20
582ADAMMUSIAŁDRAWSKOWYBIEGAĆ MARZENIAM60
583MAREKŁUGOWSKISZCZECIN
584ANDRZEJWITKOWSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIM50
585MONIKAPALUCHGDAŃSKK40
586ZBIGNIEWSTRZELECKIKORZYBIEKORZYBSKIE REKINYM60
587ARTURGAJEKKĘPICEKORZYBSKIE REKINYM40
588JOLANTAZIONTKOWSKASZCZECINK60
589ANDRZEJMANOWSKIWARSZAWAC&F RUNNING TEAMM50
590ROBERTLITWINIUKSZCZECINM40
591KRZYSZTOFBIEDRZYCKIKOŁOBRZEGNadmorscy BiegaczeM50
592PIOTRSZOSTAKBONINM40
593MAGDALENAORŁOWSKASZCZECINK30
594PIOTRHANULADARŁOWOBłękitny Patrol WWFM40
595PIOTRMŁYNAREKWYSTĘPM40
596AGNIESZKADRZEWIECKAŚWINOUJŚCIE
597WOJCIECHKUKIEŁKAKOŁOBRZEGM40
598BARTEKKUSIAKSZCZECINEKSzczecinek M30
599RENEBIERNACKIPOLANICA-ZDRÓJNieM70
600RAFAŁDZIKOŃKOŁOBRZEGRafter-run M40
601SABINA DISKAUWARSTEINK40
602BENIAMINDISKAUWARSTEINM40
603STANIASŁAWOKOŃKOŁOBRZEGKB WYGAN KołobrzegM50
604GRZEGORZKOZAKKOSZALINFPPM40
605ADAMNOWACZYKKARLINOM50
606DOROTANOWACZYKKARLINOK50
607KRZYSZTOFNIEWITECKIGRZĘDZICEM40
608PIOTR SAWCZUK SZCZECINEK M30
609IZABELADĄBROWSKASZCZECIN K30
610JAROSŁAWPROKOPIUKGDYNIABiegająca GdyniaM50
611MARTANIEWITECKAGRZĘDZICEK40
612KAZIMIERZGŁUSZCZAKŚWINOUJŚCIETEAM KOPEĆM40
613ARKADIUSZDRZEWIECKIŚWINOUJŚCIEBiegacze ŚwinoujścieM50
614JAROSŁAWPIĄTEKDRAWSKI MŁYNBiegacze Józefa NojiM50
615PIOTRSERKISŁOBEZMONAR GRABOWOM30
616ZBIGNIEW CHUDZIKKOSZALINTKKF KOSZALINM60
617ROBERTSKORUPSKISŁUPSKM40
618ANNASKORUPSKASŁUPSKSTOPA SłupskK40
619LESZEKŚWITALMARGONINMorsy MargoninM40
620JÓZEF RUDZIŃSKI ZŁOCIENIEC M60
621MONIKALACHOWSKAKRUSZYNK40
622PRZEMYSŁAWLACHOWSKIKRUSZYNM40
623EWAHETMAŃSKAKOŁOBRZEGMETROHOUSETO MY SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIEK40
624PAWEŁBADURASIANÓWMETROHOUSETO MY SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIEM30
625RAFAŁSETAKOŁOBRZEGMETROHOUSETO MY SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIEM20
626MICHAŁSPIESZYŃSKIKOŁOBRZEGMETROHOUSETO MY SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIEM30
627KRZYSZTOFKOWALSKISŁUPSKSTOPA- SłupskM60
628ALINABARCZAKZŁOTÓW
629MAGDALENAMAĆKOWIAKKOŁOBRZEGMETROHOUSETO MY SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIE K30
630ADAMMAKOWSKIKOSZALIN M30
631WOJCIECH MAKOWSKISZCZECIN M20
632ARTURPOTASZNIKSZCZECINMaratończyk Team SzczecinM50
633STEFANWOJTASCZŁUCHÓWTripaka PrzechlewoM40
634KAROLINAMARKOWSKACZŁUCHÓWŻółwie CzłuchówK30
635KRZYSZTOFKRÓLICKIGRZYBOWOM20
636WALDEMARWOJTKUNTRZEBIATÓWM60
637MATEUSZCHRUSZCZRUSINOWOKB BRYZA POSTOMINOM30
638JACEKSAWIŃSKIKOSZALINM40
639ŁUKASZ WIELGATPOSTOMINOKB Bryza PostominoM30
640OLGAKWAPISSTRZELINO SHELTIES RACEK30
641WOJCIECH KWAPIS STRZELINO SHELTIES RACEM40
642ANNAZIELIŃSKAŁOBEZTRUCHT ŁOBEZK50
643TOMASZSZYSZKOWSKIKOSZALINFor-Rest-Run KoszalinM40
644KASIASZYSZKOWSKAKOSZALINFor-Rest-Run KoszalinK40
645TOMASZFURMANNOSIBĄDYTadek & WładekM50
646ZOFIAZADORSKASTARGARDK60
647KATARZYNAKWIATKOWSKAKOŁOBRZEG
648ANNAZAWISKAKOSZALIN K30
649PIOTRKOSIORKOSZALINM50
650MICHAŁBOJANOWSKIKOŁOBRZEG
651EWELINAZAWIEROWSKAUSTKASobczakTeamK30
652TOMASZ KUGLARZ ŻAGAŃ M40
653ANNARYCKIEWICZ KOŁOBRZEG K40
654GRZEGORZMIKODABIAŁOGARDM40
655SEBASTIANLIPIŃSKIBIAŁOGARDZDARTE PODESZWYM30
656DARIUSZKONECKISŁAWNO KB SPOKO Sławno M50
657TOMASZJABŁOŃSKI SŁAWNO KB SPOKO Sławno M40
658WIKTORDĄBROWSKISZCZECINM30
659BARTŁOMIEJBŁASZCZYKPOZNAN OrangeM60
660PRZEMYSŁAWHERZBERGGDAŃSKM30
661KRZYSZTOFKRUPIŃSKIKOSZALINe-urolog.eui jużM50
662ŁUKASZTŁUSTEKJAROSŁAWIEC KB BRYZA POSTOMINOM30
663ŁUKASZJANUSZKIEWICZKOŁOBRZEGM30
664REMIGIUSZWIERNICKIDARŁOWOAgroturystyka Zakrzewo 10M30
665PIOTRGAWKOWSKISTAROGARD GDAŃSKI
666ADAM SZYMAŃSKI PIŁAKróliczki w plecaku M30
667WOJCIECHSUBALSKIKOSZALINHMSM40
668MARIUSZBROWARSKIPOZNAŃRUN JP2M40
669ANDRZEJADAMCZAKKOSZALINTriathlon KoszalinM60
670TOMASZSTASIOŁEKDOŁUJEM50
671DAWIDKABACIŃSKIKOŁOBRZEGM40
672KATARZYNAKILJAŃSKACHARZYNOK40
673PIOTRPRZYSIWEKSŁUBICEAGATriMiłośnik kotów, Indian, hipisów, wolnych ludzi i włoskiej kuchni M40
674MAGDASOBKOWIAKŚWINOUJŚCIEK50
675MAŁGORZATASZABAŁOWSKASZCZECINEKSzczecineccy BiegaczeK20
676RAFALBIENKOWSKIKOŁOBRZEGKĄDZIELNO BIEGAM50
677RAFAŁZIOMKOKOŁOBRZEGM50
678ANNATOFILKOŁOBRZEGK50
679DOROTAHORDEJUKUSTKA
680KATARZYNAWŁODARCZYKSŁUBICEK30
681WOJCIECH KOZAK SŁUBICEM30
682RADOSŁAW GAŁAMAGA POLICE LoveLasy /Grupa Azoty PoliceM40
683PIOTRKRÓLSZCZECINEKM40
684JACEKGŁAZOWSKINIECHORZELUNA NIECHORZEM50
685PIOTR SKELNIKŁOBEZMonar GrabowoM20
686PIOTR WIŚNIEWSKIBIAŁOGARD
687JAROSŁAWŻMUDAKOŁOBRZEGCW FANZA KołobrzegM40
688JANUSZ RATAJCZAKDRAWSKOKB AKTYWNI KRZYŻ WLKP M60
689TOMASZOWEDYKŚWIDWINM50
690KATARZYNAGONTARZ ŚWINOUJSCIE K20
691BEATAWOLFMANOWO
692ROBERTSKAŁECKIŚWIDWINM50
693MARCINMONGIAŁOKOSZALINM40
694MARIUSZSZKODATRZCIANKA3:33 TEAMM50
695PIOTRSUCHENIAREDArunpassion.pl TEAMZwycięzca maratonów na Biegunie Północnym, Antarktydzie, Spitsbergenie i w Ugandzie. Autor książki "Rozgrzewając chłód". Właściciel bloga: runpassion.plM40
696MIROSŁAWŚWIĄDERKOLBUDYRunpassion.pl teamM50
697NATALIAFELSKAMIASTKOMŻS WOŁCZA MAŁAK30
698JAKUBFELSKIMIASTKOMŻS WOŁCZA MAŁAM30
699MAGDALENAHAŁAJKOKOSZALINK40
700RADOSŁAW MACIEJEWSKIMANOWOManowoBędzie debiicikM40